А що ж потрібно від пацієнта?

     Зовсім небагато часу і відповідальності!
Ми збільшили інтервали прийомів, щоб ви менше контактували з іншими відвідувачами.
     Будь ласка, приїжджайте до призначеного часу. Якщо ви приїхали раніше, прогуляйтеся на вулиці, випийте кави або зробіть дзвінок, який довго відкладали, але не йдіть в клініку. Перед відвідуванням лікаря ми пропонуємо пацієнтам заповнити картку прямо у стоматологі.
     Кількість хворих поступово знижується, але ми все одно рекомендуємо вам не ризикувати - не забувайте про маску і рукавички!
     На вході в клініку вам виміряють температуру - не чиніть опір, це необхідно для вашої ж безпеки і дотримання регламентів роботи клініки. Там же вам запропонують антисептик - обробіть руки собі і дитині, якщо ви приїхали з малюком.

Загальні правила відвідування стоматологія Вінниця ВінСтом:

- приходьте в клініку за 5-10 хвилин до прийому, щоб встигнути виміряти температуру, оформити документи і пройти до кабінету;
- не запізнюйтесь більше, ніж на 10 хвилин, інакше прийом може не відбутися - ціною часу лікарів та пацієнтів, які йдуть після вас;
- якщо вам потрібно скасувати візит, повідомляйте про це за добу до прийому, адже ваше місце може бути дуже потрібно іншому пацієнтові;

     Не завжди ситуація складається так, як ми очікуємо, тому, якщо пацієнт перед вами затримується на прийомі через виниклих ускладнень або вас просять пропустити людини з гострим болем в екстреній ситуації, будь ласка, поставтеся з розумінням.

З усіх додаткових питань ви можете звернутися до наших адміністраторів:

за телефоном стоматології по вул. Хмельницьке шосе 53 тел. +38 (098) 814-09-47 Стоматологія ВінСтом 

або за телефоном стоматології по вул. М. Ващука 18, тел. +39 (096) 68-45-609 Стоматологія "Віндент"

Дякую за розуміння і міцного здоров'я!

Наші стоматологічні центри працюють в щоденному режимі. Ми проводимо повноцінне стоматологічне лікування в умовах граничної безпеки!